Самокат детский 4-х колесный mix 5 цветов, колеса PU со светом
| Характеристики | |
| Вага | 2,3 кг |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Виробник | Інші |
| Возраст | від 3 років |
| Кількість коліс | 3 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | комбінований |
| Ніжка для паркування | - |
| Регульована висота керма | так |
| Розмір в упаковці | 65х30х20 см |
| Світлові ефекти | є |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
