0136/01
- Производитель:Doloni
- Код продукта: 00000015568
- Артикул: 0136/01
- Доступность:
1
- Вес: 1,5 кг
- Размеры (ДxШxВ): 45х30х70 см
| Характеристики |
| Вага | 1,5 кг |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Виробник | Doloni |
| Висота іграшки | 45 см |
| Возраст | від 3 років |
| Кількість коліс | 4 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | поліпропілен |
| Музичний супровід | ні |
| Пакування | пакет |
| Пол | Для всіх |
| Розмір в упаковці | 45х30х70 см |
| Світлові ефекти | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |