Медиум для жидкого акрила 1000 мл
| Характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Виробник | ArtCraft |
| Возраст | від 6 років |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | банка |
| Розмір в упаковці | 9х20х9 см |
| Страна производитель | Україна |
| Характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Виробник | ArtCraft |
| Возраст | від 6 років |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | банка |
| Розмір в упаковці | 9х20х9 см |
| Страна производитель | Україна |