Байк
| Характеристики | |
| Вік | від 3 років |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Вага, г | 3000 |
| Виробник | Doloni |
| Кількість коліс | 2 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | поліпропилен |
| Музичний супровід | ні |
| Пакування | пакет |
| Розмір в упаковці | 65х55х35 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
